Povijest filozofije srednjeg vijeka (izborni na ffdi-u)

Forum studenata filozofije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu

Moderator: Abraksas

Post Reply
selena13

Povijest filozofije srednjeg vijeka (izborni na ffdi-u)

Post by selena13 » 12 Jul 2011, 15:39

Dakle, Povijest filozofije srednjeg vijeka je izborni predmet kojeg možete uzeti na trećoj godini umjesto Njemačkog klasičnog idealzima. Moja topla preporuka je da uzmete Njemački klasični idealizam ako možete, jer je ovaj predmet koma iz više razloga: 1. ljudi koji su redovni studenti na ffdi-u slušaju taj predmet 3 puta tjedno, a vi kao izborni 1.put tjedno- što zvuči zgodno, ali nije (uvijek postoji kvaka), 2. profesor nam je ponudio da pišemo kolokvije ili odgovaramo usmeno, mi smo se odlučili za usmeni, da bi nam na kraju uvalio pismeni, 3. bilo nam je rečeno da će biti drukčiji kriteriji za izborne zbog manjka sati i predznanja iz toga predmeta, a kada ono :bibl: , 4. pismeni se sastojao od 27 poremećeno detaljnih pitanja :2angry: , 5. na rezultate ispita smo čekali gotovo mjesec dana :gunsmile: , 6. nismo na početku dobili nikakav sylabus pa nismo ni znali što se od nas očekuje, 7. preuvjet za izlazak na prvi rok je bio pisani rad kojeg profesor ocjenjuje po ko zna kakvim suludim kriterijima :rolleye: . Još neki veseli razlozi za NE uzimanje ovog predmeta su: ne možete prijaviti ispit preko studomata nego morate nositi prijavnicu u njihovo tajništvu i stoga vam u studomatu do daljnjeg piše da nema definiranih rokova i pismeni rad mu morate donjeti osobno (!), nema slanja putem maila. Sve u svemu, nadam se da nećete učiniti tu kobnu grešku kao ja i moje kolege koji sada moramo štrebati hrpetnu literature za glupi izborni predmet, koji je nekim od nas i zadnji ispit na preddiplomskom studiju. Pozdrav! :monalisa:

Post Reply