Estetika

Forum studenata filozofije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu

Moderator: Abraksas

Krvnik

Re: Estetika

Post by Krvnik » 09 Sep 2009, 15:10

shime wrote:U tome se kriju cari otkrivanja bitka.. :) krvice, naravno da ti nisam napisala u kojoj dvorani kad nisam vidovita. raspored dvorana se slaze na taj dan i pise na svakoj oglasnoj ploci na ulazu u fax kao i na svakom katu... u dvorani zagreb nece biti upis sigurno jer ce je namjeniti za pisanje pismenog ispita malo vecoj grupi studenata.
hm, izgleda da dugo nisi bio na borongaju.... :P
ma zapravo sam se nadao da će upis ocjena biti na institutu za filozofiju.
ali ništ od toga.
ipak, nije mi žao što sam se doklatio do borongaja, jer sam usput saznao da je jedno od pitanja iz socijalne etike platonova definicija slobode.

Abraksas
Moderator

Post by Abraksas » 14 Sep 2009, 15:37

I, Krvniče- jesi rasturio?
Čovjek može biti i zlurad nad udesom terzitizma.

Krvnik

Post by Krvnik » 18 Sep 2009, 16:14

četri sam dobio.
što će reći da sam bolji esteta nego što sam mislio da jesam.

Kant

Post by Kant » 26 Jun 2011, 12:05

Bok

Ima kakva skripta za estetiku?

Koja su pitanja?

Na ovim rokovima sada je pismeni ili usmeni?

ahha

Post by ahha » 28 Apr 2012, 21:21

kolege filozofi, pa možda se nađe netko tko tu i tamo pogleda na topik Estetiku i odluči se pomoći mi.... imam taj kolegij kao tzp. nema objavljenih rokova osim onoga koji je bio u veljači, hoće li uopće biti rokova?
I koja je literatura?
I zar postoji skripta???
nije me bilo dugo na faksu, a do rujna ga moram položiti :shock:

Abraksas
Moderator

Post by Abraksas » 01 May 2012, 00:05

Ako si stari program, imadijaš popis literature negdje na početku ovoga topika.

ahha

Post by ahha » 08 May 2012, 18:50

Abraksas wrote:Ako si stari program, imadijaš popis literature negdje na početku ovoga topika.
ne, bolonjka--- i zato me buni zašto je tako veliki popis za stari program a ja sam zabrijala da je samo prvih par poglavlja iz jedne knjige. Ma sve jedno nije ni dao rokove ni u ljetnom, ni u jesenskom roku :?

Abraksas
Moderator

Post by Abraksas » 10 May 2012, 10:32

ahha wrote:
Abraksas wrote:Ako si stari program, imadijaš popis literature negdje na početku ovoga topika.
ne, bolonjka--- i zato me buni zašto je tako veliki popis za stari program a ja sam zabrijala da je samo prvih par poglavlja iz jedne knjige. Ma sve jedno nije ni dao rokove ni u ljetnom, ni u jesenskom roku :?
Ma dat će on rokove kad-tad, mada savjetujem ti da ga kontaktiraš na mail i na taj način ukebaš relevantne informacije jerbo ovaj forum koriste još samo spambotovi ^^ Usto, Jure nije češkajuća dadilja i nikako nemoj popušit foru da je smanjio popis literature na nekakvih par poglavlja jedne knjige 8)

ahha

Post by ahha » 11 May 2012, 16:28

Abraksas wrote:
ahha wrote:
Ma dat će on rokove kad-tad, mada savjetujem ti da ga kontaktiraš na mail i na taj način ukebaš relevantne informacije jerbo ovaj forum koriste još samo spambotovi ^^ Usto, Jure nije češkajuća dadilja i nikako nemoj popušit foru da je smanjio popis literature na nekakvih par poglavlja jedne knjige 8)
pa baš gledam ovu temu na forumu i nije mi jasna panika.
na predavanjima mi je baš djelovao jednostavan...
hvala na pomoći, pokušat ću mu se javiti mailom :drinktogether:

Abraksas
Moderator

Post by Abraksas » 12 May 2012, 02:54

Post Reply