Pitanja za studentski zbor

Ovdje možete uputiti pitanja svojim studentskim savjetnicima ili Studentskom zboru Hrvatskih studija.
umiruće drvo

Re: Pitanja za studentski zbor

Post by umiruće drvo » 15 Sep 2010, 20:27

Mene samo zanima kada se sastajete.
Postoji li neko službeno obvezno vrijeme sastajanja ili biste se mogli, recimo, proizvoljno sastati prije nego što se završi sve o čemu bi se moglo raspravljati.
Recimo upisi u narednu godinu i panika koja se diže zbog potvrđenog( je li je potvrđeno ili ne; ali baš lijepo da usred ispitnog rok akoji nije ni gotov dobijam potporu od svih s izjavam"gotovi ste.idete van.) supermotivacija za učenje i nagrada za dosad napravljeno.

Ili se nema o čemu raspravljati kao ni prošle pa ni pretprošle godine jer to nije pitanje studentkog zbora, niti je to pitanje studentskog interesa, a niti pitanje interesa fakulteta nego jednsotavno pravila koja se (ne)primjenjuju a idu u korist kvalitetnijeg studija.
A opet kvaliteta studija se ne mjeri ššto ja znam boljom knjižnicom na fakultetu, nego "uspješnošću" ili da kažem redovnošću studenata :drinktogether:
Divno.

Pivo? :drinktogether:

jarolinus

Post by jarolinus » 27 Jun 2011, 07:58

POZDRAV!

PITAO BIH DA LI IMA KAKVIH INFORMACIJA U VEZI ROKA DIPLOMIRANJA ZA " STARE STUDENTE", PREDBOLONJCE? NA NEKIM MJESTIMA NA OVOM FORUMU JE VEĆ BILO POSTAVLJENO SLIČNO PITANJE , ALI NITKO NIJE ODGOVORIO. AKO STE NEŠTO U MEĐUVREMENU SAZNALI, JAVITE . DOSTA FAKULTETA JE PRODUŽILO ROK, NEGDJE SU SE PISALE I PETICIJE, PA BIH PITAO POSTOJI LI SLIČNA INICIJATIVA I NA NAŠEM FAKULTETU? AKO NE POSTOJI, PREDLOŽIO BIH DA SE NEŠTO SLIČNO POKRENE, ODNOSNO DA SE "STARI STUDENTI" OKUPE, DA SE VIDI KOLiKO IH UOPĆE IMA I SLIČNO. I JOŠ JEDNO PITANJE, UKOLIKO SE PETICIJA NE POKRENE KOME UPUTITI MOLBU ZA PRODUŽETAK ROKA DIPLOMIRANJA?

POZDRAV

rene_descartes

Post by rene_descartes » 27 Jun 2011, 21:07

jarolinus wrote:POZDRAV!

PITAO BIH DA LI IMA KAKVIH INFORMACIJA U VEZI ROKA DIPLOMIRANJA ZA " STARE STUDENTE", PREDBOLONJCE? NA NEKIM MJESTIMA NA OVOM FORUMU JE VEĆ BILO POSTAVLJENO SLIČNO PITANJE , ALI NITKO NIJE ODGOVORIO. AKO STE NEŠTO U MEĐUVREMENU SAZNALI, JAVITE . DOSTA FAKULTETA JE PRODUŽILO ROK, NEGDJE SU SE PISALE I PETICIJE, PA BIH PITAO POSTOJI LI SLIČNA INICIJATIVA I NA NAŠEM FAKULTETU? AKO NE POSTOJI, PREDLOŽIO BIH DA SE NEŠTO SLIČNO POKRENE, ODNOSNO DA SE "STARI STUDENTI" OKUPE, DA SE VIDI KOLiKO IH UOPĆE IMA I SLIČNO. I JOŠ JEDNO PITANJE, UKOLIKO SE PETICIJA NE POKRENE KOME UPUTITI MOLBU ZA PRODUŽETAK ROKA DIPLOMIRANJA?

POZDRAV
Pitao sam pa kad dobijem odgovor, ovdje ću ti napisati.

Inače, postoji i puno službeniji i pristupačniji način gdje se i kako može pitati Studentski zbor ili Studentsku pravobraniteljicu od ovog foruma na koji uglavnom redovito dolazim samo ja, a ostali kad im nešto treba i više ne znaju gdje ili koga pitati.

rene_descartes

Post by rene_descartes » 27 Jun 2011, 21:37

Sveučilište je fakultetima dopustilo da donesu sami odluku o tomu i na jednoj od idućih sjednica na faksu bit će predloženo produženje roka, a onda vjerovatno i usvojeno.

modestyblaise

Post by modestyblaise » 28 Jun 2011, 17:43

svakako,ima nas dosta,koliko vidim po drugim www cirkulacijama starudije sa hrstuda. i mene muči isto pitanje.profesor kod kojeg imam diplomski mi je otišao na put/teren i nema ga do 9 ili 10 mjeseca.nije mi ništa spominjao na zadnjim konzultacijama u svibnju,valjda je zaboravio da imamo rok. :x tak da će tek tada moći uopće pogledati rad.prvi puta. :shock: nema šanse da stignem do onog roka sve zbaviti. javite tu dal treba peticija/molba pa da i ja potpišem. :drinktogether:

Post Reply