Studentski savjetnici- Sociologija

Ovdje možete uputiti pitanja svojim studentskim savjetnicima ili Studentskom zboru Hrvatskih studija.
groff

Re: Studentski savjetnici- Sociologija

Post by groff » 19 Oct 2008, 15:16

da soc.ekologija vma nije obvezna, ali je možete odslušati vama to nitko ne brani.
... po planu studiranja bilo bi dobro da imate 1 TZP u prvom semestru, i 1 u drugom, naravno u slučajud a i bez TZP-a u prvom semestru imate dosta bodova, najmanje 25, najvise 35 vi možete odslušati oba u 2 semestru. koliko je meni poznato. ali, zbog procedura ja preporucam po 1 u svakom, odite na neka predavanja i zgurajte se.

selena13

Post by selena13 » 29 Oct 2008, 18:24

pitanje ne vezano uz socku... što se tiče tjelesnog, trebamo skupit one potpise da možemo ić dalje u život...ja idem na tajlandski boks na martinovki koji naš faks priznaje al kak da ja dokažem da treniram tam ili kak da skupim potpise od bagarićke? ako neko ima njezin mail to bi mi puno pomoglo.... jer taj trener nas je zapisao na prvom treningu i od tad uopće više ne proziva ni niš. help, please! :cry:

vaifan

Post by vaifan » 29 Oct 2008, 19:17

selena13 wrote:pitanje ne vezano uz socku... što se tiče tjelesnog, trebamo skupit one potpise da možemo ić dalje u život...ja idem na tajlandski boks na martinovki koji naš faks priznaje al kak da ja dokažem da treniram tam ili kak da skupim potpise od bagarićke? ako neko ima njezin mail to bi mi puno pomoglo.... jer taj trener nas je zapisao na prvom treningu i od tad uopće više ne proziva ni niš. help, please! :cry:
Imaš search u gornjem desnom kutu ekrana, upišeš mail bagarić i vidi vraga, mail od profesorice.

irena.bagaric@zg.t-com.hr

selena13

Post by selena13 » 29 Oct 2008, 22:54

ma nisi li ti srce...! :lol:

kifla

Post by kifla » 11 Jan 2009, 21:42

Pozdrav svima,

samo da vam javim, u utorak, 13.01.2009. u prostoru Anomije (nasuprot ulaza fakulteta, ali to bi vec trebali znati;) ), od 11.10 odrzat ce se sastanak sa brucosima u vezi predstavljanja udruge studenata sociologije, Anomije. Na sastanku cemo vam pricati o aktivnostima kojima se udruga opcenito bavi, sto je do sada napravljeno, te na cemu se trenutno radi, ali i koji su planovi za buducnost.
Sve brucose ceka i mali pokloncic, tako da se nadam da se vidimo u utorak;)

Bokbok

kifla

Post by kifla » 15 Jan 2009, 23:52

Pozdrav. Opet i ponovno:)

Evo me opet da javim da svi koji nisu pokupili svoje poklone, mogu to obaviti sljedeci tjedan u prostoriji Anomije, u utorak od 11.10 do 14.00 sati, u suprotnom, ne znate sto propustate.

Takoder, za sve brucose koji nisu bili:
Od sada, pa do kraja prvog mjeseca i cijeli drugi, konzultacije studentskih savjetnika bit ce utorkom od 11.10 do 14.00 u Anomiji i u to vrijeme slobodno mozete doci, ako nesto trebate, ali i ako samo zelite ubiti vrijeme.

Eto, ja se nadam da se vidimo;)

Pozdrab

kifla

Post by kifla » 15 Jan 2009, 23:55

Zaboravila...

u utorak je Sastanak o kvaliteti studija od 11.10 u citaonici, tako da se konzultacije pomicu na 12.20.
Sastanak je ponovno sa prof. Layem i prof. Maticem, pa navratite:)

Pozdrav

crazy mary

Post by crazy mary » 15 Feb 2011, 20:54

Može li mi tko reći nešto o kolegiju sociologija prava? Voljela bih ga upisati ali ne znam ništa o njemu - kakav je profesor, gradivo, literatura, ispiti i tome slično..bilo što.? Hvala unaprijed :)

Post Reply