Studentski savjetnici- Sociologija

Ovdje možete uputiti pitanja svojim studentskim savjetnicima ili Studentskom zboru Hrvatskih studija.
kifla

Studentski savjetnici- Sociologija

Post by kifla » 14 Oct 2008, 11:38

Ovaj topic zamisljen je kao mjesto gdje mozete pitati sve sto vas zanima u vezi faksa (i smjera sociologije, naravno), kako bi izbjegli ponavljanje pitanja i odgovora svakom brucosu posebno. Dakle, ako imate ikakva pitanja, bilo u vezi predmeta, TZP-a, izbornih, obaveznih, ISVU-a, studomata, itd.. samo pisite.
Pitanja koja imaju veze sa profesorima, skriptama i slično, a nalaze se na forumu pod Sociologija i Sociologija opcenito, bilo bi dobro da ih postavljate tamo.
Mi cemo se truditi dolaziti svaki dan, tako da mozete ocekivati odgovore u najkracem mogucem roku:)

Mislim da je to to za pocetak, ako sam nesto izostavila recite.

Pozdrav,
Vanja

Xymosys

Re: Studentski savjetnici- Sociologija

Post by Xymosys » 14 Oct 2008, 17:47

samo imam jedno pitanje i to u vezi TZP-a..dakle, i TZP ne upisujemo na studomatu vec se osobno pojavimo na predavanju i napomenemo profesoru da zelimo taj predmet kao TZP?

u biti i evo jos jedno pitanje :) : Religije svijeta su neobvezni izborni dok je Socijalna Ekologija obavezni izborni?

groff

Post by groff » 14 Oct 2008, 20:33

Xymosys wrote:samo imam jedno pitanje i to u vezi TZP-a..dakle, i TZP ne upisujemo na studomatu vec se osobno pojavimo na predavanju i napomenemo profesoru da zelimo taj predmet kao TZP?

u biti i evo jos jedno pitanje :) : Religije svijeta su neobvezni izborni dok je Socijalna Ekologija obavezni izborni?

koliko je meni poznati, studomat jos nemamo, niti bude ovaj semestar, možda jednog dana i budes tako prijavljivao/la TZP, ali za sada odes na predavanje i tamo se podpišeš, ukoliko je predmet ponušen kao tzp, mislimda ne moras pitati profesora.

tako je religije svijeta su neobavezni, ali one NE počinju ovaj semestar, vec sljedeci, zbog proceduralne grškice ili tako nečega.
Prof.Lay tj. socijalna ekologija je obvezan predmet zajedno sa povijest socijalnih teorija u ovom semestru.

Xymosys

Post by Xymosys » 14 Oct 2008, 20:38

Hvala!

rene_descartes

Post by rene_descartes » 14 Oct 2008, 21:46

Zanima me za moje brucoše iz povijesti koji studiraju u kombinaciji sa sociologijom. Je li i dvopredmetnima obvezna ta Sociologija ekologije? Pitam jer u to vrijeme imaju obvezni kolegij iz povijesti.

vaifan

Post by vaifan » 14 Oct 2008, 22:23

Reče prof. Jurišić da je obavezna.

selena13

Post by selena13 » 15 Oct 2008, 12:18

kak je sad odjednom obavezna kad je bilo rečeno da je obavezno samo za jednopremetne? i kaj fakat religije svijeta su u sljedećem semestru? :gunsmile: :evil:

groff

Post by groff » 15 Oct 2008, 18:44

*** studentima koji studiraju dvopredmetno izborni kolegiji 1 NISU obavezni kolegiji i ne moraju ih slusati.

*** da religije svijeta su u drugom semestru

selena13

Post by selena13 » 15 Oct 2008, 19:42

fala! :mrgreen:

selena13

Post by selena13 » 15 Oct 2008, 20:04

dobrooo a kaj je s tim tjelesni i uvodom u socku? kak da stignemo na taj tjelesni i ko ima novo saznanja o tome nek javi što prije!!! (iliti do ponoći) : 8)

Xymosys

Post by Xymosys » 15 Oct 2008, 20:36

uvod u sociologiju je prema starom rasporedu!!!!!!!!
dakle u 11:10h!!!!!!!

Xymosys

Post by Xymosys » 16 Oct 2008, 00:15

VAŽNO! MAIL KOJI SAM DOBIO!!!

sutra nema Uvoda u sociologiju!!!!!
naime, tek su nam sada javili, da uopće neće biti predavanja, profesor je na putu, tako da sutra ne dolazite.
Javite što višše ljudi!!
Ljuta sam kaj su tek sad javili!!!

insomnia000

Post by insomnia000 » 18 Oct 2008, 23:40

[quote="groff"]*** studentima koji studiraju dvopredmetno izborni kolegiji 1 NISU obavezni kolegiji i ne moraju ih slusati.

znaci... dvopredmetni ne moraju i na soc ekologiju.... yeey, mislim zato sto cu prije u stan ali je malkice bed sto je bas zanimljiv predmet :)

Saga

Post by Saga » 19 Oct 2008, 14:33

a mi koji studiramo dvopredmetno mozemo si ostavit ovu socijalnu ekologiju i ne uzet u prvom semestru ni jedan tzp pa u drugom 2? s obzirom da je sve zauzeto...i jer imamo onda too much bodova?!

kifla

Post by kifla » 19 Oct 2008, 14:35

Da, socijalna ekologija jeful zanimljiv predmet. Jedan od onih koja predavanja ne zelis propustiti. Ako ce ti trebati bodova, svakako odi na to, pogovoto ako te takve teme zanimaju, neces se razocarati;)

Post Reply