izborni za 2.godinu

Forum studenata povijesti Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu

Moderator: chosma

Post Reply
azbl24

izborni za 2.godinu

Post by azbl24 » 29 Aug 2012, 22:54

ej ljudi sad bih trebao upisat 3.semestar pa me zanima ak netko može preporučit dobre izborne kolegije? ono kaj sam možda mislio uzet u 3.semestru su "Ruske revolucije i prvi svjetski rat" i "Poruka mira Antuna Marca de Dominisa". Dosta izbornih mi ne paše u raspored nažalost, pa me zanima ako neko može preporučit zašto ga preporučuje(profesor kakav je, težina predmeta, koliko literature...), pa cijenim svaku pomoć :D

historia

Re: izborni za 2.godinu

Post by historia » 02 Sep 2012, 12:48

"Ruske revolucije i prvi svjetski rat" - NE
"Poruka mira Antuna Marca de Dominisa" - DA (upiši ovo, nećeš pogriješiti!)

kruno

Post by kruno » 10 Sep 2012, 08:10

"Ruske revolucije i prvi svjetski rat" - Da sa velikim D AAAA, jako lagan kolegij, ali dosadan-imati ces 5 sigurno, a ako te tema zanima još i bolje
"Poruka mira Antuna Marca de Dominisa" - Ovo je srednji kolegij, prošle godine prof nije htio dati 2 potpise, nekom Štrbanu i Benediktu

azbl24

Post by azbl24 » 14 Sep 2012, 19:10

eh jbg sad sam već upiso ovu poruku marca de dominisa...neznam sad točno o čem se uopće radi na kolegiju, kolko ima literature za isspit i to...a ove ruske revolucije sam mislio ionak u 5.semestru jer će mi se onda bolje poklopit sa gradivom jer sam sad 2.godina pa zato :)

historia

Post by historia » 16 Sep 2012, 09:09

Nisi pogriješio! ;)

azbl24

Post by azbl24 » 19 Jan 2013, 16:03

e sad me pak zanima za 4.semestar koji izborni bih si mogo uzet, znam da je još dosta vremena do upisa al sam već položio sve predmete iz 3.sem bar kaj se tiče pov :) razmišljo sam o : povijest SAD-a u 19.st., politika KPJ prema političkim protivnicima i disidentima, izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929.-1941. i eventualno engleska restauracija, i putovanja i putopisci kroz povijest jer vidim da to drži korade, a on je dosta ok :) od ovih 5 tream 2 izborna tak da mogu skupit dovoljno ectsa za kraj godine, tak da je svaki savjet dobrodošo :D

historia

Post by historia » 24 Jan 2013, 17:30

azbl24 wrote:e sad me pak zanima za 4.semestar koji izborni bih si mogo uzet, znam da je još dosta vremena do upisa al sam već položio sve predmete iz 3.sem bar kaj se tiče pov :) razmišljo sam o : povijest SAD-a u 19.st., politika KPJ prema političkim protivnicima i disidentima, izabrane teme iz hrvatske povijesti 1929.-1941. i eventualno engleska restauracija, i putovanja i putopisci kroz povijest jer vidim da to drži korade, a on je dosta ok :) od ovih 5 tream 2 izborna tak da mogu skupit dovoljno ectsa za kraj godine, tak da je svaki savjet dobrodošo :D
politika KPJ prema političkim protivnicima i disidentima; putovanja i putopisci kroz povijest - svakako uzmi! :)

Post Reply