brucosi drzavne mature

Forum o upisima na Hrvatske studije
Post Reply
zagrebulja

brucosi drzavne mature

Post by zagrebulja » 10 Jul 2010, 15:40

ejj..meni je malo zbunjujuca ova kvota..naime za jednopredmente smjerove kvota je 30,a dvopredmetni 60...kad sam bila na testu apstraktnog misljenja i u razgovoru s vec studentima hrvatskih studija,mnogi od njih su mi rekli da na papiru hrvatski studiji primaju tako mal broj,a da je to u praksi puno drugacije,odnosno da se prima veci broj studenata...je li to moguce i ako da kako se onda upisat?

Jelena Jurišić

Re: brucosi drzavne mature

Post by Jelena Jurišić » 12 Jul 2010, 11:53

zagrebulja wrote:ejj..meni je malo zbunjujuca ova kvota..naime za jednopredmente smjerove kvota je 30,a dvopredmetni 60...kad sam bila na testu apstraktnog misljenja i u razgovoru s vec studentima hrvatskih studija,mnogi od njih su mi rekli da na papiru hrvatski studiji primaju tako mal broj,a da je to u praksi puno drugacije,odnosno da se prima veci broj studenata...je li to moguce i ako da kako se onda upisat?
Naše su kvote uvijek tako male. Na dvopredmetnom je isto 30, ali je poduplana kako bi broj upisanih bio zaista 30, a ne 15. Kvote su konačne, takve su i na papiru i u praksi.

emili

Re: brucosi drzavne mature

Post by emili » 18 Nov 2012, 13:11

E ovako ja sam odlucila da upisem na Hrvatske Studije ako Bog da ;) i stavila bi za prvi izbor jednopredmetna Povijest (jer sam cula da primaju malo ljudi :/) a onda za drugi bi stavila dvopredmetnu Povijest i Komunikologiju (tu valjda vise ljudi primaju :O) i ovako kako gledam sta treba za upast na faks nije opce komplicirano sta Hrvatski i Engleski laganica,a matisa samo proc B razinu ...za izborni ako planiram na dvopredmetnu moram uzet zajednicki izborni koji je i povijesti i komunikologiji jel tako? e onda bi uzela povijest al za svaki slucaj jos i PiG ako uspijem upast na jednopredmetnu povijest ... sad sam prenabrijana to sve za faksove pa me zanima sve,a osim Veterine i Povijesti neznanima me nista drugo tj.zanima al su stoke stavili za Učiteljski A razinu iz matematike -.-
I koliko onda na krajuu primaju ljudi na jednopredmetnoj za povijest ?
jel imam sanse ikakve za tto s tim da idem u Veterinarsku srednju ..ukupni prosjek ocjena bi bila neka cetvorka ... a dobro mi ide i hrvatski i engleski ..jedino ovaj sugavi test apstraktnog misljenja jel to lagano haha ?
eto to bi bilo sve pa ako neka dobra duša ima da pomogne meni neukoj :)))) <333

CoolSpyPem

Spy soft

Post by CoolSpyPem » 12 Feb 2013, 23:32

To me ne približavaju. Tko , što može potaknuti ?

Post Reply