Politička ekonomija kao tzp??

Forum studenata sociologije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu
Post Reply
sportygirl7

Politička ekonomija kao tzp??

Post by sportygirl7 » 22 Feb 2010, 18:33

ako ste slušali ovaj predmet, molim vas da napišete nešto o njemu i neka svoja iskustva..thx

Xymosys

Re: Politička ekonomija kao tzp??

Post by Xymosys » 23 Feb 2010, 11:41

pa ono, gradivo je malo "masnije" sa pregršt ekonomskih pojmova :D
2 su kolokvija ili pisani ispit na kraju

The Borka

Post by The Borka » 03 Mar 2010, 15:32

ma debilana teška, knjiga američka :D

jedan moj kolega tvrdi da mu je kolegij bio zanimljiv, ali nije naučio apsolutno ništa, sve ti je to segmentirano znanje što naučiš i ne koristi ti ako se stvarno ne potrudiš, a ako se stvarno planiraš potrudit, uzmi rađe nešt drugo

Unprotected

Post by Unprotected » 03 Mar 2010, 18:35

a nekima obavezan predmet hahaha.

bilo je uvodno predavanje danas, lik mi se ovak korektan cini.

The Borka

Post by The Borka » 17 Mar 2010, 17:42

a nekima je već bio hah, i nama se činio ok lik, al je malo zastranio pred kraj. Doduše, tako barem pričaju, pošto predavanja i nisu bila baš obavezna, malo tko je često dolazio. Neću reći čast iznimkama, jer ne vidim zašt bi bila čast :monalisa: meni su predavanja bila (pardon, ali moram reći) bezveze...

koliko se sjećam, bili smo se izborili za kolokvij, pa ga nitko nije prošao, ili je, možda jedan ili dva studenta :D lol

i sjećam se čak dva pitanja sa ispita kojeg sam, čini se, polagala tri puta zbog prirode literature i vlastite lijenosti da se s njome ulovim u koštac: napuknuto vjedro; sterilizacija novca - tko ju provodi i zašto.

ali ipak najžešće: ako budete učili po knjizi, Samuelson i još neko su autori, obratite pozornost na primjere, stvarno su super. Da se mogu sjetiti onog sa mačkom ili avionom, mislim da bi mi moglo poslužiti umjesto vica dana :D ajme mene joj...

Post Reply