upis na preddiplomski studij sociologije

Forum studenata sociologije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu
Post Reply
dianica

upis na preddiplomski studij sociologije

Post by dianica » 30 Jun 2009, 21:02

unaprijed se ispričavam ako negdje na forumu postoji još jedan ovakav topic, tražila sam, ali nisam pronašla :)
zanima me kakva je navala na studij sociologije i kakva je matematika na prijemnom ispitu, s obzirom da sam išla u ekonomsku školu u kojoj je matematika bila strahovito jednostavna. sociologije me nije toliko strah jer mi je jako zanimljiva i lako sam je zapamtila, međutim matematika me malo brine... kolika je šansa da upadnem ako matematiku ne riješim baš dobro, a sociologiju i povijest da, i ako sam u srednjoj školi dva razreda ocjenjena s 5, a ostala tri s 4?
hvala unaprijed :)

Xymosys

Re: upis na preddiplomski studij sociologije

Post by Xymosys » 30 Jun 2009, 21:09

Matematika nije komplicirana (čitaj: ne traže se poznavanje kompleksnih formula), ne trebaš nikakve formule i svodi se na logičko zaključivanje. Najbolje je da uzmes lanjski prijemni i vidiš primjere..Najbolji savjet bi ti bio da odlično naučiš sociologiju i prođeš matematiku. Mislim da ocjene nisu toliko važne ukoliko dobro napišeš prijemni.

dianica

Post by dianica » 30 Jun 2009, 21:36

hvala :) a koliko se pomiče crta, ako se pomiče?

Xymosys

Post by Xymosys » 30 Jun 2009, 23:04

pomiče se, pomiče :P

anoresko

Post by anoresko » 14 Jul 2009, 11:54

eeej pozzdrav

samo jedno pitanje; ako ja upisem jednopredmetnu sociologiju ove godine,jel mogu nagodinu upisat nes drugo uz to???

tnx unaprijed

elisa_day

Post by elisa_day » 23 Jun 2010, 13:26

Pitanje!
Ovako, zanima je jedna stvar, nadam se da ću dobiti odgovor. Htjela bih završiti nastavni smjer sociologije, ali pošto svi profesori sociologije predaju i PiG, što trebam završiti uz to? :?

Post Reply