Povijest socijalnih teorija

Forum studenata sociologije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu
yammat

Povijest socijalnih teorija

Post by yammat » 26 Oct 2008, 10:57

Što mislite dragi moji jednopredmetni brucoši sociologije, jesmo li nagrabusili ili smo dobili jedan od najboljih predmeta u prvom semestru.
Literature za ispit ima ko u priči. :gunsmile:
Profesor, gospodin Kukoč, čita na svom predavanju umjesto da govori nešto iz svoje glave. :monalisa:

Xymosys

Re: Povijest socijalnih teorija

Post by Xymosys » 26 Oct 2008, 11:34

nagrabusili

random choice

Post by random choice » 26 Oct 2008, 11:55

srednja žalost! :?

marinche

Post by marinche » 26 Oct 2008, 17:06

..loše nam se piše.. :roll:

yammat

Post by yammat » 26 Oct 2008, 17:20

I još k tomu nosi samo 4 prokleta ECTS-a. :2angry:

marinche

Post by marinche » 26 Oct 2008, 17:36

Zašto je on na studijima tako bitan da dolazi iz Splita direktno na predavanje???

yammat

Post by yammat » 26 Oct 2008, 17:52

marinche wrote:Zašto je on na studijima tako bitan da dolazi iz Splita direktno na predavanje???
On se jedini bavi tim područjem u cijeloj Hrvatskoj ili je pak bio najjeftiniji izbor za Hrvatske studije.
Kaj Vi kažete, profesorice Jurišić ?

Iris_Lunacy

Post by Iris_Lunacy » 26 Oct 2008, 22:26

al fakat, prestrašno! i dosadan je... i onda bi mi trebali lovit njegova predavanja a od svih tih priča i pričica ko zna kaj je opće bitno (sve mi zvuči nebitno). prva 3h je bila filozofija, a to mrzim!

random choice

Post by random choice » 26 Oct 2008, 22:51

mislim da ce biti i druga tri sata :lol: :cry:

tochkica

Post by tochkica » 27 Oct 2008, 14:20

meni je na 4.godini trebalo bodova i uzela sam taj kolegij, morali smo dolazit par puta mjesecno ali bi na faksu ostajali od 15 do 19,30 ...znam da mi je na tom predavanju non stop kruljilo u zelucu..
gradivo je jako dosadno i nadam se da cu imat viska izbornih kako ga ne bih morala polagati, prof. izuzetno puno trazi...
jednom me uvrijedio ...tako da mi nije nimalo simpatican..ali eto strucnjak je u tom podrucju pa ga postujem

random choice

Post by random choice » 27 Oct 2008, 16:57

ma fuckas ti to da ima 10 titula i da ne znam koliki strucnjak da je, al ako on to ne zna prenjeti nekome tko ga slusa...nema smisla :?

yammat

Post by yammat » 27 Oct 2008, 18:17

random choice wrote:ma fuckas ti to da ima 10 titula i da ne znam koliki strucnjak da je, al ako on to ne zna prenjeti nekome tko ga slusa...nema smisla :?
U potpunosti se slažem s tobom.

Jelena Jurišić

Post by Jelena Jurišić » 27 Oct 2008, 19:53

yammat wrote:
marinche wrote:Zašto je on na studijima tako bitan da dolazi iz Splita direktno na predavanje???
On se jedini bavi tim područjem u cijeloj Hrvatskoj ili je pak bio najjeftiniji izbor za Hrvatske studije.
Ha, ha, ha! Ja sam tu u sukobu interesa s više strana - lokalpatriotizam, odgovaram za nastavu, itd. Ali sigurna sam da je na prvom mjestu struka jer se tim područjem nitko drugi ne bavi. Najjeftinije riješenje bilo bi da tog kolegija više nema! :D No nama je vaša stručnost važnija od love, zato: knjige u ruke!

yammat

Post by yammat » 27 Oct 2008, 21:49

Jelena Jurišić wrote:yammat je napisao/la:
marinche je napisao/la:
Zašto je on na studijima tako bitan da dolazi iz Splita direktno na predavanje???

Ha, ha, ha! Ja sam tu u sukobu interesa s više strana - lokalpatriotizam, odgovaram za nastavu, itd. Ali sigurna sam da je na prvom mjestu struka jer se tim područjem nitko drugi ne bavi. Najjeftinije riješenje bilo bi da tog kolegija više nema! No nama je vaša stručnost važnija od love, zato: knjige u ruke!
E moja profesorice, pa jeste li nam rekli da se uvik tribamo propitivati (iako ste to rekli za novinare), ali ista stvar. :D
To isto vridi i za sociologe.
Ma, znan ja da ste Vi izabrali najboljega. :drinktogether:

smokekiss

Post by smokekiss » 02 Dec 2008, 19:50

kolegij je ok, on isto...za učit ima, ali nekad se i to mora :drinktogether:

Post Reply