Uvod u znanstveni rad

Forum studenata sociologije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu
slatka_mala

Uvod u znanstveni rad

Post by slatka_mala » 28 Feb 2008, 19:56

E ovako od nekih cujem da je uvod u znanstveni rad lagan, od nekih da nije...Kaj mi vi preporucate, dal da ga uzmem ili ne kao TZP?
Pomagajte...

Nekrofor

Post by Nekrofor » 28 Feb 2008, 20:10

to je Topolčić, lagano je, malo radis neki projekt, on ne dolazi često na proedavanja, uvijek kasni i tak.
sve u svemu, netrebas se potrgati, ali nesto moras znati.
..a i ispit je dosta lagan, nist aopisno, cisto nadopunjavanje i zaokruzivanje 5-6 pitanja, tak je bilo barem nama prije 3 godine.

..bella..

Post by ..bella.. » 03 Mar 2008, 12:33

ma jooooj nemoj to uzimati nikak..ak želiš umirati od dosade na vježbama i gledati u čovjeka uopće ne razumijevajući kaj ti govori da trebaš napraviti, odi na to, u suprotnom raše nemoj! believe me..ne vrijedi ti tih 4, 5 bodova kolko nosi..

frx

Post by frx » 06 Mar 2008, 16:04

..bella.. wrote:ma jooooj nemoj to uzimati nikak..ak želiš umirati od dosade na vježbama i gledati u čovjeka uopće ne razumijevajući kaj ti govori da trebaš napraviti, odi na to, u suprotnom raše nemoj! believe me..ne vrijedi ti tih 4, 5 bodova kolko nosi..
Dosada je jedino ako te istrazivanja ne zanimaju i pasivno se drzis na faxu. Inace Topolcic je odlican. Ako te stvarno zanima ostati ce i 2 sata nakon predavanja i analizirati ce tvoj projekt. Nadji mi jos jednog profesora koji to radi....cast iznimkama

..bella..

Post by ..bella.. » 06 Mar 2008, 22:57

frx wrote:
..bella.. wrote:ma jooooj nemoj to uzimati nikak..ak želiš umirati od dosade na vježbama i gledati u čovjeka uopće ne razumijevajući kaj ti govori da trebaš napraviti, odi na to, u suprotnom raše nemoj! believe me..ne vrijedi ti tih 4, 5 bodova kolko nosi..
Dosada je jedino ako te istrazivanja ne zanimaju i pasivno se drzis na faxu. Inace Topolcic je odlican. Ako te stvarno zanima ostati ce i 2 sata nakon predavanja i analizirati ce tvoj projekt. Nadji mi jos jednog profesora koji to radi....cast iznimkama
baš naprotiv, istraživanja me zanimaju, možda i najviše od svega u soc. al problem je što je prof. sam tako nezainteresiran za svoj predmet da je to nešto strašno. nema sumnje da znanja ima, ali kao predavač je ajme majko..
ovo priznajem, hoće pomoći za projekt, al to je jedino kaj radi..kad je već takav kakav je na predavanjima i vježbama, onda nek ga se bar za nekaj može i pohvaliti..

tecnick

Post by tecnick » 07 Mar 2008, 16:38

frx wrote:
:D :D :D predobro... :D ni ne sumnjam da ce ostati dva sata nakon predvanja, ak su oni dani u mjesecu bolje receno semestru kad se pojavi na predavanju... al kad je tam je dobar, car 8)

Cile

Post by Cile » 07 Mar 2008, 16:59

ma gledaj covjece, topolcic je u redu onako generalno gledajuci.Ali covjek lose predaje, nije odrešen u svojim zahtjevima prema studentima, kasni an predavanja ili uopće ne dolazi na njih, kada i doše na predavanja onda doduše ostane nakon njih istina, ali mislim da je stvarno daleko od toga da je on dobar predavač.Barem da ima toliko respekta pa da javi da ne dolazi na predavanje.Inace ispit je lagan i on je popustljiv, to je jos jedna dobra strana.
No offence.

frx

Post by frx » 07 Mar 2008, 17:26

Cile wrote:ma gledaj covjece, topolcic je u redu onako generalno gledajuci.Ali covjek lose predaje, nije odrešen u svojim zahtjevima prema studentima, kasni an predavanja ili uopće ne dolazi na njih, kada i doše na predavanja onda doduše ostane nakon njih istina, ali mislim da je stvarno daleko od toga da je on dobar predavač.Barem da ima toliko respekta pa da javi da ne dolazi na predavanje.Inace ispit je lagan i on je popustljiv, to je jos jedna dobra strana.
No offence.

Nisam ni rekao da je dobar predavac jer nije. Vec ako nekog zanimaju istrazivanja mora se sam potruditi i Topolcic ce mu sigurno izaci u susret i pomoci. I no sikiriki. ALi predmet definitivno ne bih preporucio za TZP.

kifla

Post by kifla » 22 Apr 2008, 15:00

jel postoji kakva skripta za vujevica?

frx

Post by frx » 22 Apr 2008, 16:26

kifla wrote:jel postoji kakva skripta za vujevica?
Ma ne treba ti skripta. Za UZR trebas znati samo 3,4,5,6,7 poglavlje. Mozda neke podjele samo iz 1 i 2.

umiruće drvo

Re: Uvod u znanstveni rad

Post by umiruće drvo » 03 Jun 2008, 16:34

dolaženje na vrijeme nije spriječilo ljude da ne uzmu pol ekonomiju za tzp pa pustite taj argument.
čovjek se nije pojavljivao gotovo cijeli prvi semestar.
topolčić je o.k osim što ne zna više jezikom normalnih ljudi objasniti kako bi projekt istraživanja trebao izgledati.
to mu je jedina mana.
i na sustavnoj 2 matić se okretao oko svoje osi pa opet su ljudi naštrebali i to je bilo to.
imaš vremena,nemaš zdravstvenih problema,možeš maknuti misli s ostalih životnih boljki i svaki predmet je dobar tzp.
uvod u znanstveni je o.k izbor.

menneskedyr

Post by menneskedyr » 05 Jun 2008, 22:45

Što je točno literatura za ispit iz Uvoda u znanstveni rad?

tecnick

Post by tecnick » 07 Jun 2008, 18:58

daj ne komplicirajte si zivot nego uzmite skriptu od nekoga s druge godine, koja ima 20-ak stranica, koja je dobra i s kojom mozete dobiti 5... sve cete to na godinu raditi detaljnije ...

capt. Picard

Post by capt. Picard » 08 Jun 2008, 15:26

Kad smo već kod te skripte, jel ju ima netko? nisam ju uspio nać na mailu za skripte...

tecnick

Post by tecnick » 10 Jun 2008, 13:34

hmm.. ovak za skinuti ne znam.. pitaj drugu godinu tko ima.. naci ce se sigurno..

Post Reply