kulturna antropologija 2

Forum studenata sociologije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu
Post Reply
lorena

kulturna antropologija 2

Post by lorena » 14 Nov 2007, 12:00

ako nekoga zanima kada je ispit iz kulturne 2, apsolventski rok je 23.11. u 11.30 h u dvorani Pula.

cula sam informaciju da ispit zna trajati po tri sata, pa me zanima sto sve ona pita? da li detalje iz tekstova, ili se ispit svodi na lezeran razgovor o tim tekstovima?

eye of the tiger

Re: kulturna antropologija 2

Post by eye of the tiger » 15 Nov 2007, 14:51

hvala na informaciji...ali zar nije rok prvi cetvrtak u mjesecu?
cula sam da pita clanke i da nije tako strasno! :lol:

lorena wrote:ako nekoga zanima kada je ispit iz kulturne 2,
apsolventski rok je 23.11. u 11.30 h u dvorani Pula.

cula sam informaciju da ispit zna trajati po tri sata, pa me zanima sto sve ona pita? da li detalje iz tekstova, ili se ispit svodi na lezeran razgovor o tim tekstovima?

lorena

Post by lorena » 16 Nov 2007, 12:05

profesorica mi je u mailu napisala da je 23ceg ispit jer je na nekoj konferenciji, tako da je to 100%.
citam te tekstove, nisu strasni ali ima dosta informacija tako da tesko da ce bas puno toga ostati u glavi...

eye of the tiger

Post by eye of the tiger » 17 Nov 2007, 14:16

eto meni je profa jucer odgovorila na mail i napisala da je rok prvi radni petak u mjesecu (11 i 20 dvorana Pula) :?
sto bi znacilo da je to 7.12.

lorena

Post by lorena » 17 Nov 2007, 20:55

eye of the tiger wrote:eto meni je profa jucer odgovorila na mail i napisala da je rok prvi radni petak u mjesecu (11 i 20 dvorana Pula) :?
sto bi znacilo da je to 7.12.

zbilja? :shock: aj super, jos onda imam podosta vremena za to sve procitati..

Anonymous

KA II

Post by Anonymous » 18 Nov 2007, 23:37

Nije prezahtijevno...

marcello

Post by marcello » 04 Dec 2007, 15:12

privid wrote:Da li ima koja dobra duša da mi kaže gdje mogu nabaviti skriptu iz Antropologije. Naime prošlo je dosta ljeta pa zaboravih.
Hvala 8)

kristina

bok

Post by kristina » 09 Feb 2008, 17:23

na Iblerovom trgu u nekoj kopiraoni, neznam broj tocno al pretpostavljam da nema puno kopiraona tamo i da je lako za nac.

pozdrav

dreadzone

Post by dreadzone » 10 Jun 2008, 12:25

ovak,vi koji ste rješili ispit...imam neku skriptu od 45 strana.jel ta skripta ok?ima kao za uzet na faxu neka skripta koja košta 100kn.a toga očito onda ima punoooo više.kak ona pita i to?ajde pliz nek neko bude tak dobar pa da onak u detalje napiše kak to izgleda itd.

roxy

Post by roxy » 05 Apr 2010, 19:27

oće profa dat apsolventski rok, jel joj neko slao mail

Post Reply