Uvod u sociologiju

Forum studenata sociologije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu
Akasha

Re: Uvod u sociologiju

Post by Akasha » 19 Nov 2008, 12:18

jesam.to je jucer dala?jako pametno..mozda nam posalje mailom :roll:

random choice

Post by random choice » 19 Nov 2008, 12:36

Akasha wrote:jesam.to je jucer dala?jako pametno..mozda nam posalje mailom :roll:
ma to nesto isprintala, neki clanak, dio knjige, sto li vec kaj sam vidio na daljinu. cisto sumnjam da ce pretipkavati u word. :?

Akasha

Post by Akasha » 19 Nov 2008, 12:38

pa jel to iz one knjige Povijest psihologije?i bit će na kolokviju?i kak misli da si to svi nabavimo i iskopiramo?jel ima puno?ne vjerujem,koji debilan potez :gunsmile:

random choice

Post by random choice » 19 Nov 2008, 12:45

nije iz te knjige! rekla je da je to "dodatno" gradivo. zalim kaj sam uzeo uvod u psihologiju, nema veze sa psihologijom i samo guraju dodatne stvari, a dobiti cemo jadna 3 boda. :roll:

studentica

Post by studentica » 19 Nov 2008, 17:13

a hoce li netko napisat kako je izgledao taj kolokvij'jel pitao u detalje ili samo ono sto smo radili na predavanjima....dajte molim vas neka netko nesto kaze jer ne znam sta da ucim a imam jos samo veceras

devo

Post by devo » 19 Nov 2008, 17:17

doš da ti baba kaže:

-ulazite po troje, profesor proziva po popisu, ali je jako tih i trebaš slušat, a ne ko neki koji su bili u wc-u kad ih je prozvao upsi
-prvu osobu pita da kaže sve o sociologiji općenito, drugu o stratifikaciji, treću o kulturi (koliko ja znam, to je uzorak koji se ponavljao)
-ako zastaneš ili ne znaš više ništa reć, pita sljedećeg, ali ne tvoje pitanje, nego njegovo/njeno
-pričaj dok te profesor ne prekine jer u protivnom dobivaš manju ocjenu

tak je meni bilo, ako ima kakvih drugih slučajeva, molim da se isti jave kolegici

Zz1

Post by Zz1 » 19 Nov 2008, 17:50

prošao sam. huhu. usto sam mnoge kolege obradovao svojim neznanjem, te im dao nadu da će i oni proći, nakon što su mi napravili sačekušu na hodniku (pretežno kolegice). :mrgreen:

Xymosys

Post by Xymosys » 19 Nov 2008, 18:04

kolokvij ne može biti lakši....ekvivalent usmenom iz vjeronauka u osnovnoj školi :mrgreen:

studentica

Post by studentica » 19 Nov 2008, 19:26

a jel pita ove ljude tipa comte i ti....?dobro marxa i webera znam da je al jel pita one druge koje nije spominjao?plizzz da netko odg

Zz1

Post by Zz1 » 19 Nov 2008, 19:51

studentica wrote:a jel pita ove ljude tipa comte i ti....?dobro marxa i webera znam da je al jel pita one druge koje nije spominjao?plizzz da netko odg
kao što je kolega/kolegica devo rekao/la, prvo dobiš pitanje tipa sociologija, stratifikacija, kultura, a zatim možda pita nešto malo "teže, dublje". to može biti uloge, markisisti blabla.
ma proći ćeš, ako sam ja, i ti ćeš. :mrgreen:

Akasha

Post by Akasha » 19 Nov 2008, 20:21

zar i sutra imaju termini za kolokvij?ja mislila samo 18. i 19.

Zz1

Post by Zz1 » 19 Nov 2008, 20:30

hmmm, ja mislim da ima, ali nisam 100%.

Akasha

Post by Akasha » 20 Nov 2008, 18:38

ima li jos netko da nije izasao na kolokvij?

random choice

Post by random choice » 20 Nov 2008, 18:45

jesi cula sto je danas rekao za neizlazak?

Akasha

Post by Akasha » 20 Nov 2008, 18:49

sta?da su kolokviji obavezni i da necu dobiti potpis na kraju..da,javio mi se mailom danas,pa sve znam

Post Reply