Uvod u sociologiju

Forum studenata sociologije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu
Zz1

Re: Uvod u sociologiju

Post by Zz1 » 18 Nov 2008, 00:59

Akasha wrote:a mogla bi si i cugnuti nes..,mozda pivicu :mrgreen:
a eto možeš i to. bemti bušenje sutra u 6 i putovanje. :gunsmile:
imaš pm btw. :drinktogether:

Akasha

Post by Akasha » 18 Nov 2008, 01:05

od kud putuješ? ja iz siska,i trebala bih takošer ustati u 6,ali mislim da ću eskivirati,i ići tek oko pol 1...

Zz1

Post by Zz1 » 18 Nov 2008, 01:06

Akasha wrote:od kud putuješ? ja iz siska,i trebala bih takošer ustati u 6,ali mislim da ću eskivirati,i ići tek oko pol 1...
odg. ću na PM. mislim da je ipak offtopic za ovu temu. :mrgreen:

Xymosys

Post by Xymosys » 18 Nov 2008, 09:24

mislim da stvarno moras biti lumen ako padnes...mislim da profesor bude opčenito pitao neke pojmove vezane uz gradivo koje nam je dao..ako ne znas nista guknuti o stratifikaciji, socijalizaciji, normama i vrijednostima onda ces pasti...no mislim da svatko moze bar nesto reći jer pojmovi su relativno jednostavni i smatram da svatko tko je upisao ovaj smjer na fakultetu ima bar nekakvo malo predznanje o tome

devo

Post by devo » 18 Nov 2008, 15:49

ajde ljudi koji ste došli doma, recite kak je bilo, kmiii :(

diogena

Post by diogena » 18 Nov 2008, 17:33

devo wrote:ajde ljudi koji ste došli doma, recite kak je bilo, kmiii :(
da, ajdete... da mogu početi učiti :-)

Akasha

Post by Akasha » 19 Nov 2008, 02:07

ne ide mi učenje,ništa ne ulazi u glavu!!!!!!! :( :( :(

Akasha

Post by Akasha » 19 Nov 2008, 08:24

mislim da necu ni izaci na kolokvij..koliko god to zvucalo glupo,ne zelim se brukati jer,nisam ni procitala sve do kraja,i glupo mi je izvuci neku jadnu dvojku ili trojku.Radije pasti ovako,pa onda to rjesavati na kraju,ili kad vec...

random choice

Post by random choice » 19 Nov 2008, 10:23

mislim da ti to nije pametno. bolje se pojavi pa tamo bleji ako nist vise. :wink: ta dvojka ili trojka ce ti biti sigurnosna kocnica u drugom mjesecu kada ces imati triput ovoliko koliko si imala za ovaj kolokvij nauciti. lako ti ponovno pises/odgovoaras taj dio ponovno na kraju.

Akasha

Post by Akasha » 19 Nov 2008, 11:15

sad je kasno.zanima me,rjesavam li onda u drugom mjesecu samo ovaj kolokvij ili sve,kao sto si napisao?ja sam mislila samo ovo sto sam pala.
I meni ti ne treba sigurnosna kočnica kad za neš zapnem,a bome ću zapet.ovo je bio j***,znam,ali jednostavno sam takva,kod mene je ili sve ili ništa...

Akasha

Post by Akasha » 19 Nov 2008, 11:17

i mislila sam da nas ovi kolokviji na kraju oslobašaju ispita..jebga,kad sto informacija kruži okolo.što je na kraju istina?3 kolokvija,pa ispit?ili?

random choice

Post by random choice » 19 Nov 2008, 12:01

ako prodes sva tri kolokvija pozitivno ti ne moras pisati zavrsni ispit. ako se tebi ne svidaju ocjene iz kolokvija, mozes ih ponovno pisati u zavrsnom ispitu. u zavrsnom ispitu pises negativne kolokvije i kolokvije sa kojima nisi zadovoljna.

Akasha

Post by Akasha » 19 Nov 2008, 12:05

još jednom da ponovimo gradivo-izašem na iduća dva kolokvija,poberem dobre ocjene,a na kraju položim samo ovaj kolokvij koji sam sj...?

random choice

Post by random choice » 19 Nov 2008, 12:12

Akasha wrote:još jednom da ponovimo gradivo-izašem na iduća dva kolokvija,poberem dobre ocjene,a na kraju položim samo ovaj kolokvij koji sam sj...?
koliko sam ja njega shvatio, tako je! :wink:

random choice

Post by random choice » 19 Nov 2008, 12:14

jesi ti mozda na uvodu u pishologiju? dala je pet kopija nekog dodatnog gradiva na 90 ljudi, to je bio je bio jedan od pametnijih poteza. :roll:

Post Reply