Uvod u sociologiju

Forum studenata sociologije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu
Akasha

Re: Uvod u sociologiju

Post by Akasha » 17 Nov 2008, 15:44

mene treba!!!!!! kako su svi tako opusteni i sigurni u sebe?

Zz1

Post by Zz1 » 17 Nov 2008, 17:23

ajoj. daleko sam ja od toga da sam siguran da ću proć... ali mi se jednostavno ne da. šta bude - bude.

studentica

Post by studentica » 17 Nov 2008, 18:52

a jel zna tko kakvi su kolokviji kod matica?jel trazi u detelje jer ja sam radila samo po njegovim natuknicama s predavanja a ostalo procitala onak jednom....

Zz1

Post by Zz1 » 17 Nov 2008, 19:32

studentica wrote:a jel zna tko kakvi su kolokviji kod matica?jel trazi u detelje jer ja sam radila samo po njegovim natuknicama s predavanja a ostalo procitala onak jednom....
štreberico. :mrgreen:

Iris_Lunacy

Post by Iris_Lunacy » 17 Nov 2008, 20:57

i kak na kraju izgledaju kolokviji? ok, čitam i slušam o prufu da je super i sve, al ipak šizim... :?

lijepa!

Post by lijepa! » 17 Nov 2008, 21:33

evo ja sad krecem ucit za sutra ako ikoga tjesi. i niti vjerujem da cu naucit, niti da cu znat ista, al vjerujem da cu se moc izvuc, ak cu htjet. jer mi se sve primamljivije cini da je ici na ispit puuuuno puuuno jednostavnije. kolokvij je pak sad obvezan, pa je sad usmeni, pa ih ima 3... ah... 2. mjesec bolje zvuci :D sretno svima.

Iris_Lunacy

Post by Iris_Lunacy » 17 Nov 2008, 23:28

lijepa! wrote:evo ja sad krecem ucit za sutra ako ikoga tjesi. i niti vjerujem da cu naucit, niti da cu znat ista, al vjerujem da cu se moc izvuc, ak cu htjet. jer mi se sve primamljivije cini da je ici na ispit puuuuno puuuno jednostavnije. kolokvij je pak sad obvezan, pa je sad usmeni, pa ih ima 3... ah... 2. mjesec bolje zvuci :D sretno svima.
ajme, tek sad krečeš? pa sretno! i da, mene barem tješi ^^

Zz1

Post by Zz1 » 18 Nov 2008, 00:00

:mrgreen: vidim da nisam jedini koji će zadnji dan prije kol. počet učit. :drinktogether:

diogena

Post by diogena » 18 Nov 2008, 00:05

Zz1 wrote::mrgreen: vidim da nisam jedini koji će zadnji dan prije kol. počet učit. :drinktogether:
ahoj... join the club :-)
nema ni od mene ništa večeras, kopiraju mi se skripte, tek ih danas predala :lol:
eto sutra oko 4 startam s učenjem, nakon što saznam kako je bilo s prvom postavom.. do tada ću još gledati red carpet :lol:

Akasha

Post by Akasha » 18 Nov 2008, 00:42

i sta ak roknem u srijedu,sto onda? puno bi mi bilo lakse da je pismeni,da se ne moram brukat....i kak on nas sve misli ispitat?od 12-15 h jel tako?

Zz1

Post by Zz1 » 18 Nov 2008, 00:43

diogena wrote:
Zz1 wrote::mrgreen: vidim da nisam jedini koji će zadnji dan prije kol. počet učit. :drinktogether:
ahoj... join the club :-)
nema ni od mene ništa večeras, kopiraju mi se skripte, tek ih danas predala :lol:
eto sutra oko 4 startam s učenjem, nakon što saznam kako je bilo s prvom postavom.. do tada ću još gledati red carpet :lol:
sutra oko 4? pa ja se isto nadam tako nešto. a u srijedu sam na rasporedu za kolokvij. ustvari ne oko 4, oko 6. moram malcolma pogledat. :mrgreen:

Zz1

Post by Zz1 » 18 Nov 2008, 00:44

Akasha wrote:i sta ak roknem u srijedu,sto onda? puno bi mi bilo lakse da je pismeni,da se ne moram brukat....i kak on nas sve misli ispitat?od 12-15 h jel tako?
ajde, ne se toliko brinuti. 11. mjesec je tek, prvi kolokvij. ako padneš padneš... već ćeš nekako to riješiti. pogotovo jer mi se profesor čini razuman čovjek (i da, tješim sam sebe ovim riječima). :mrgreen:

Akasha

Post by Akasha » 18 Nov 2008, 00:47

ma bed mi je jer toga stvarno nema puno,a ja glupača svaki put ostavim sve za kraj,to mi je valjda urošeno.Ma što se opravdavam,ljenčina sam kakvu svijet nije vidio.Za idući će kolokvij biti puno više toga,a o 3. da i ne pričam...plače mi se :(

Zz1

Post by Zz1 » 18 Nov 2008, 00:56

Akasha wrote:ma bed mi je jer toga stvarno nema puno,a ja glupača svaki put ostavim sve za kraj,to mi je valjda urošeno.Ma što se opravdavam,ljenčina sam kakvu svijet nije vidio.Za idući će kolokvij biti puno više toga,a o 3. da i ne pričam...plače mi se :(
smiri se malo. odi spavati. :drinktogether:

Akasha

Post by Akasha » 18 Nov 2008, 00:57

a mogla bi si i cugnuti nes..,mozda pivicu :mrgreen:

Post Reply