mail account za skripte

Forum studenata sociologije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu
.kantica.

Post by .kantica. » 06 Nov 2007, 17:21

e hvala ti.. meni se čini da će mi bit najveći problem.. a čak nisam ni na soc :( jooj..

Cile

Post by Cile » 12 Nov 2007, 21:30

kantica,meni nece slat poruke takod a se javi na msn ili na mail fcicek@hrstud.hr

Minerva

Post by Minerva » 06 Dec 2007, 08:12

ima li tko možda razredbene ispite od prijašnjih godina? da ih možda skenira ili nešto, pa pošalje tamo?

insomnia

Post by insomnia » 08 Dec 2007, 18:02

Dobro, pa sta se desilo sa mailom za skripte? To nije bilo bilo predvideno za chatanje nego za uploadanje skripti koje se vise ne mogu ni pronaci tamo od silnih mailova vezanih uz razne dogovore koji su se mogli i na forumu voditi. S obzirom da je sve nepregledno i da je u moru mailova tesko pronaci skripte, molila bih da se ti dogovori i razgovori presele na forum ili da se otvori jedan poseban mail za to. Marcello se slozio da se ove stvari trebaju izbrisati, pa ako zelite, otvorite nesto i proslijedite si tamo mailove prije nego ocistimo ovaj od svega sto nisu skripte. Hvala :)

umiruće drvo

Post by umiruće drvo » 28 Jan 2008, 19:57

o.k tko je zainteresiran da vam skeniram iskušenje zajedništva od ćimića i pošaljem na gmail od skripti?
knjiga j emalena u opsegu,laka za čitanje i 5.5 na ljestvici 1-10 zanimljivosti( da ,to j epuno) i tako vi z a 3 sata dobijete poticaj za 4 ili 5.
tko j e za?

roxy

Post by roxy » 07 Feb 2008, 21:25

PAS MATER, TKO E MICO SKRIPTE?'????????????

roxy

Post by roxy » 08 Feb 2008, 09:38

svakim danom ima sve manje i manje skripta, jučer ih je bilo 16 danas 12

marcello

Post by marcello » 15 Feb 2008, 22:40

roxy wrote:svakim danom ima sve manje i manje skripta, jučer ih je bilo 16 danas 12
treba reda napravit tamo. e da.

mrva

Post by mrva » 19 Feb 2008, 12:44

DI JE NESTALO POLA SKRIPTA SA MEJLA????????????????

discofreak

Post by discofreak » 18 Mar 2008, 15:11

Ja bi nekaj iz kulturne antropoligije, čula sam da ima, a ne može mi nać :(

insomnia

Post by insomnia » 20 Mar 2008, 13:01

insomnia wrote:Dobro, pa sta se desilo sa mailom za skripte? To nije bilo bilo predvideno za chatanje nego za uploadanje skripti koje se vise ne mogu ni pronaci tamo od silnih mailova vezanih uz razne dogovore koji su se mogli i na forumu voditi. S obzirom da je sve nepregledno i da je u moru mailova tesko pronaci skripte, molila bih da se ti dogovori i razgovori presele na forum ili da se otvori jedan poseban mail za to. Marcello se slozio da se ove stvari trebaju izbrisati, pa ako zelite, otvorite nesto i proslijedite si tamo mailove prije nego ocistimo ovaj od svega sto nisu skripte. Hvala :)
S obzirom da se nije nitko odazvao na ovaj prijedlog, brisem sa maila sve sto nisu skripte i vracam one koje je netko izbrisao i molim sve da vise ne salju mailove koji ne sadrze skripte, jer ce isti biti izbrisani. I nije u redu osoba koja je postavila svoje ime za ime acc-a, jer to je zajednicki mail koji se otvorio sa svrhom izmjenjivanj skripti za sve nas, cemu to uopce? Svim ovim chatanjem izgubilo se na preglednosti maila i na svrsi. Zato vracam sve kako je bilo, a za sve ostalo mozete si otvoriti novi mail :)

bikusa

Post by bikusa » 30 Mar 2008, 21:22

ok...zašto ja uopće ne mogu otvorit mail...joooooos :shock:

Cile

Re: mail account za skripte

Post by Cile » 12 Jun 2008, 16:54

ljudi na mailu su tocno 2 skripte, i dajte molim vas ako neko ima sociologiju vojske, nebudite nekolegijalni i posaljite, ili mi se javite na pm pa da se nademo u gradu da to kopiram

Puno Hvala

cht

Post by cht » 13 Aug 2008, 16:05

Imaš skripte u odjeljku di su ti svi mailovi... malo je neorganizirano i nije posloženo ali ima dosta skripti
Neznam dali bi ljudi koji koriste taj mail account imali što protiva da se malo to sredi i posloži po nekim folderima ...

što se tiće soc vojske i ja planiram na to i mučim se sa knjižurinom njegovom... i bilo bi jako dobro kada bi netko stavio to na net...
ako saznaš za skriptu bila bi ti zahvalna kada bi mi javila ...
ako ju ja našem obavijestim tebe

Minerva

Post by Minerva » 09 Oct 2008, 12:27

ima li netko Latinski 1?

Hvala...

Post Reply