pomagajteeee ljudiiii :)))

Općenita pitanja i problemi koji se tiču studija povijesti

Moderator: chosma

Post Reply
emili

pomagajteeee ljudiiii :)))

Post by emili » 18 Nov 2012, 13:16

E ovako ja sam odlucila da upisem na Hrvatske Studije ako Bog da ;) i stavila bi za prvi izbor jednopredmetna Povijest (jer sam cula da primaju malo ljudi :/) a onda za drugi bi stavila dvopredmetnu Povijest i Komunikologiju (tu valjda vise ljudi primaju :O) i ovako kako gledam sta treba za upast na faks nije opce komplicirano sta Hrvatski i Engleski laganica,a matisa samo proc B razinu ...za izborni ako planiram na dvopredmetnu moram uzet zajednicki izborni koji je i povijesti i komunikologiji jel tako? e onda bi uzela povijest al za svaki slucaj jos i PiG ako uspijem upast na jednopredmetnu povijest ... sad sam prenabrijana to sve za faksove pa me zanima sve,a osim Veterine i Povijesti neznanima me nista drugo tj.zanima al su stoke stavili za Učiteljski A razinu iz matematike -.-
I koliko onda na krajuu primaju ljudi na jednopredmetnoj za povijest ?
jel imam sanse ikakve za tto s tim da idem u Veterinarsku srednju ..ukupni prosjek ocjena bi bila neka cetvorka ... a dobro mi ide i hrvatski i engleski ..jedino ovaj sugavi test apstraktnog misljenja jel to lagano haha ?
eto to bi bilo sve pa ako neka dobra duša ima da pomogne meni neukoj :)))) <333

Post Reply